Bezpieczne tabletki na chrypkę podczas ciąży

Bezpieczne tabletki na chrypkę podczas ciąży
Danilo Alvesd z Unsplash

Kobiety planujące dziecko oraz będące już w ciąży muszą bardzo rygorystycznie przestrzegać zasad zdrowego odżywiania i odpowiedniego trybu życia. Wiele produktów przeznaczonych do codziennego spożycia posiada szkodliwe substancje konserwujące, wzmacniające smak czy kolor. Dotyczy to nie tylko produktów spożywczych, ale również lekarstw dostępnych w aptece. Najbardziej niebezpieczne dla płodu oraz noworodka mogą okazać się właśnie leki, dlatego wszystkie tego typu preparaty powinny być stosowane z zachowaniem ostrożności.

Co mają zrobić kobiety w ciąży oraz karmiące w sytuacji gdy ich stan zdrowia wymaga leczenia?

Przede wszystkim przed przyjęciem jakiegokolwiek preparatu leczniczego należy uprzednio skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. W aptece dostępne są również leki bez recepty które posiadają w swoim składzie tylko naturalne składniki.

Bezpieczne tabletki na chrypkę podczas ciąży to tabletki zawierające wyciąg z ziół znanych w medycynie od dawna. Jednym z preparatów po które kobiety w ciąży oraz karmiące matki mogą sięgać jest bez wątpienia Fiorda. W jej skład wchodzi wyciąg m. in. z prawoślazu, porostu islandzkiego, lipy. Ponadto zawiera kwas hialuronowy który jest naturalnym mukopolisacharydem wchodzącym w skład skóry, stawów, tkanki łącznej, a także laktoferyna stanowiąca naturalne białko pochodzące z mleka.

Tabletki na gardło Fiorda to jeden z tych produktów po które przyszłe mamy mogą sięgać nawet bez konsultacji z lekarzem. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń można porozmawiać z farmaceutą. W dawnych czasach kobiety w ciąży oraz matki karmiące w przypadku problemów z gardłem i przeziębieniem miały do dyspozycji jedynie możliwość skorzystania z robionych w warunkach domowych płukanek z naturalnych ziół. Lecz nie każdy z nas posiada w swoim domu samodzielnie zbierane zioła, ponadto wykonanie takich płukanek jest czasochłonne nie wspominając już że nie wszystkie zioła dostępne są w aptece gdyż nie wszystkie preparaty przyjazne gardłu rosną w polskiej strefie klimatycznej.

Dlatego nowoczesne preparaty bazujące jedynie na naturalnych składnikach bez substancji wytwarzanych w warunkach laboratoryjnych to duże ułatwienie dla osób które pragną lub muszą spożywać w 100 procent naturalne preparaty. Coraz więcej producentów nie tylko leków, ale również i kosmetyków lub ubrań dla przyszłych mam stawia na naturalne składniki i barwniki, lecz bez wątpienia tabletki które skutecznie zwalczają problemy z gardłem i jednocześnie są nieszkodliwe dla płodu lub niemowlaka to nowość na rynku.

http://fiorda.pl/

 

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: