W ten sposób zapobiegniesz nowotworom

W ten sposób zapobiegniesz nowotworom
mariah hewines z Unsplash

Istnieje teoria, według której aż 80–90% zachorowań na nowotwory złośliwe jest wynikiem negatywnego wpływu czynników środowiskowych, a przede wszystkim złych nawyków żywieniowych. Naukowcy zgodnie przyznają, że profilaktyka nowotworów złośliwych, to najskuteczniejszy sposób na walkę z nimi. Wyniki tych badań mogą nam dać wiele do myślenia, okazuje się, że długie i zdrowe życie wynika w dużej mierze od nas samych.

Codzienna profilaktyka to przede wszystkim zdrowe nawyki żywieniowe i dieta bogata w świeże owoce i warzywa, a w szczególności regularne uprawianie ogólnorozwojowego sportu. Należy pamiętać o ograniczeniu spożywanego alkoholu i palenia papierosów, zmniejszeniu przyjmowania żywności przetworzonej, trzeba też dbać o utrzymanie prawidłowej wagi ciała.

Nowotwór na detoxie

Zmiana nawyków żywieniowych to nie wszystko, organizm musi być wolny od toksyn i metali ciężkich jeśli ma skutecznie walczyć z przyczynami chorób nowotworowych. Najlepiej w w roli detoksykującej sprawdza się glinka Ghassoul, która przyjmowana doustnie, świetnie oczyszcza organizm z wszelkich zalegających w nim zanieczyszczeń.

Glinka ma właściwości antynowotworowe, ponieważ wzmacnia naturalne siły organizmu, oczyszcza krew, węzły nerwowe i gruczoły z zalegających w nich toksyn. Glinka jest bakteriobójcza, usuwa z ciała szkodliwe mikroorganizmy, niszczy skupiska bakterii i wirusów w organizmie, poprawia perystaltykę jelit i działa stymulująco na układ trawienny

Jak zapewnić sobie zdrowy organizm?

Nie ma skutecznego sposobu na zapewnienie sobie długiego życia w zdrowiu, ale można działać w kierunku niwelowania negatywnych skutków działania środowiska zewnętrznego na ludzki organizm. Glinka Ghassoul jest rzadkim elementem suplementacji, występuje głównie w kosmetykach. Skuteczność jej działania została potwierdzona przez wiele środowisk badawczych, które zgodnie podkreślają, że działanie glinki jest zwielokrotnione podczas kuracji doustnej. Jedynym produktem na rynku, który zawiera glinkę Ghassoul w największej, dopuszczalnej dawce jest SlimXL Go, będący częścią kuracji odchudzającej SlimXL.

PODZIEL SIĘ: