Popraw swój komfort (współ)życia z labioplastyką

labioplastyka
MAX LIBERTINE z Unsplash

Borykasz się z intymnym problemem, który sprawia, że nie czujesz się komfortowo? Chcesz poprawić swoje poczucie kobiecości i móc cieszyć się na nowo sobą, życiem i życiem seksualnym? Labioplastyka to zabieg, który daje Ci taką możliwość. 

  1. Czym jest labioplastyka?
  2. Za małe, za duże – wargi sromowe do korekty

Czym jest labioplastyka?

Mamy różnego rodzaju usługi operacji plastycznych czy to brzuch, nos, korekta podbródka. Dzięki postępowi technologii mamy też dział ginekologii plastycznej, która umożliwia korekty narządów płciowych. Jest to labioplastyka. Na czym polega? Labioplastyka, jest zabiegiem chirurgicznym lub laserowym. Obejmującym korekcję warg sromowych mniejszych i warg sromowych większych. Oprócz samej korekty zabieg umożliwia również ujędrnienie warg sromowych poprzez usunięci nadmiaru zwiotczałej tkanki. Zabieg może wykonać każda kobieta, która ukończyła 18-sty rok życia. Po takim zabiegu poprawia się samoocena kobiety, jej samopoczucie i satysfakcja z życia seksualnego, a także życia codziennego. Możesz również spotkać się z określeniem labiominoroplastyka, które oznacza zmniejszenie warg sromowych mniejszych oraz labiomajoroplastyka. Labiomajoroplastyka z kolei odnosi się do zmniejszenia warg sromowych większych.

Za małe, za duże – wargi sromowe do korekty

Korekta warg sromowych nie tylko wpływa na odczuwanie różnicy podczas współżycia. Wpływa również na samoocenę kobiety i pozwala się cieszyć codziennym życiem. Niektóre z Pań borykają się z problemem przerośniętych warg sromowych, co może skutecznie uprzykrzać im życie. Dzięki labioplastyce zmniejszenie warg sromowych nie jest już problemem, ani marzeniem rodem z filmu science fiction. Jednak nie tylko przerośnięte wargi obniżają kobiecą samoocenę. Zbyt małe wargi również mogą wpływać na negatywną ocenę swojego ciała przez kobiety. Zwiększenie warg sromowych, choć może wydawać się dziwnym pomysłem, to jak najbardziej jest wskazane, jeśli kobieta nie czuje zadowolenia z życia seksualnego. A tym bardziej, jeśli cierpi na atrofię sromu (zanik). Zabieg powiększenia warg sromowych leży w gestii labioplastyki, ale fachowo nazywamy go augmentacją. Warki sromowe powiększa się przy użyciu tłuszczu pacjentki lub wypełnia medycznym wypełniaczem. Na przykład kwasem hialuronowym.

Poddanie się zabiegowi labioplastyki, labiominoroplastyki, czy labiomajoroplastyki lub augumentacji umożliwi kobiecie odzyskanie pewności siebie. Sprawi również, że odzyska ona radość z życia seksualnego, a jej kompleksy z tego powodu znikną.

PODZIEL SIĘ: