Odmładzanie twarzy za pomocą metody Intraceuticals – natychmiastowy efekt spłycenia zmarszczek!

Odmładzanie twarzy za pomocą metody Intraceuticals
timur romanov z Unsplash

Szukasz sprawdzonej metody na zatrzymanie procesów starzenia? Nowoczesna medycyna estetyczna ma sposób na skuteczne odmładzanie twarzy. Takie właściwości ma kilka zabiegów, w tym różnego rodzaju peelingi, masaże czy zabiegi laserowe. Jednak jeśli Twoim priorytetem jest nieinwazyjna redukcja zmarszczek i poprawa wyglądu twarzy, zdecyduj się na zabieg specjalizujący się w takim działaniu. Metoda Intraceuticals umożliwia natychmiastową poprawę wyglądu. To świetne rozwiązanie przed każdym ważnym wyjściem czy wystąpieniem. Metoda umożliwia także poprawę stanu cery problematycznej czy eliminację przebarwień.

Czym jest zabieg Intraceuticals?

Zabieg ten bazuje na właściwościach kwasu hialuronowego, hiperbarycznego tlenu oraz różnych składników aktywnych (m.in. witaminy A i E, aloes, prowitamina B5, oleje roślinne z makademii czy słodkich migdałów). Kwas stosuje się w postaci niskocząsteczkowej (nawilżającej i przenoszącej składniki aktywne) oraz wielkocząsteczkowej (w tej postaci kwas wiąże wilgoć z otoczenia i utrzymuje odpowiednią wilgoć w skórze). Dzięki takiemu doborowi substancji możliwa jest poprawa stanu skóry na twarzy, szyi, dekolcie oraz dłoniach. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, utrzymuje się do dwóch tygodni. Cera ma jednolity koloryt, jest gładka i promienna. Aby efekt utrzymał należy wykonać sześć zabiegów w tygodniowych odstępach. W przypadku cery trądzikowej poleca się wykonywanie zabiegu dwa razy w tygodniu. Dzięki takiej częstotliwości zabiegu, można cieszyć się nieskazitelnie czystą oraz pięknie wyglądającą cerą mimo choroby skóry.

Zabieg Intraceuticals dla różnych rodzajów cery

W zabiegu wykorzystuje się serum dostępne w czterech wersjach przeznaczonych dla różnych problemów cery. Osobom cierpiącym na trądzik albo przebarwienia również rekomenduje się Intraceuticals. Za pomocą serum Clarity można zmniejszyć stan zapalny wynikający z trądziku. Przebarwienia można rozjaśnić dzięki serum Opulence, który wyrówna koloryt skóry. Cerze dojrzałej zadedykowano Rejuvenate, z którym możliwa jest redukcja zmarszczek i promienny wygląd skóry oraz Atoxelene, który zmniejszy ilość zmarszczek mimicznych w okolicy oczu oraz ust. Odmłodzenie jest widoczne również ze względu na poprawę konturów twarzy oraz napięcie skóry. Więcej informacji o wykorzystywanych preparatach opublikowała Klinika Bieńkowscy Esteticmed na stronie: http://www.esteticmed.pl/zabiegi/intraceuticals.

Bezpieczeństwo zabiegu

Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny. Jest wykonywany przez doświadczonego kosmetologa, który zbliża aplikator z danym serum do skóry, po czym aplikuje tlen. Intraceuticals trwa tylko godzinę oraz nie wymaga późniejszej rekonwalescencji.  Zaraz po zabiegu można nałożyć makijaż i funkcjonować jak co dzień. Osoby chorujące na łuszczycę albo egzemę również mogą skorzystać z metody Intraceuticals. Decydując się na zabieg, warto wybrać się do kliniki, która specjalizuje się w medycynie estetycznej. Intraceuticals nie jest jeszcze metodą powszechnie stosowaną w Polsce. Tę innowację proponuje m.in. Klinika Medycyny Estetycznej Esteticmed (http://www.esteticmed.pl/). Intraceuticals to świetne uzupełnienie zabiegów mezoterapii kwasem hialuronowym albo wolumetrii. To także idealne rozwiązanie dla osób chcących kompleksowo zadbać o cerę i poprawić wygląd. Taki zabieg to nie tylko poprawa estetyki, ale również samopoczucia. Podczas zabiegu można poczuć prawdziwy relaks.

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: